یکی از بزرگ ترین شرکت هایی که در سطح جهانی در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند، شرکت AEG  است. این شرکت که مرکز اصلی آن در کشور آلمان است با کیفیتی که محصولات ساخته شده توسط این شرکت از خود نشان داده اند، توانسته است که نام خود را در بین بهترین ها ببیند. علاوه بر کیفیت بالایی که در ساخت این وسایل وجود دارد، امکاناتی منحصر به  فرد نیز در این نوع ماشین های لباسشویی می توان یافت.  در صورتی که شما با محصولات این شرکت و به خصوص با ماشین های لباسشویی که توسط این شرکت روانه بازار شده است، آشنا باشید شاید بدون فکر به گزینه های دیگر مستقیما از این شرکت خرید نمایید. در ادامه سعی می کنیم با معرفی این شرکت و ماشین های لباسشویی که توسط این شرکت ساخته می شوند شما را با محصولات آن آشنا کنیم.

ماشین های لباسشویی AEG

اگر به تاریچه ورود ماشین لباسشویی به کشور ایران مراجعه کنید، می بینید که اولین ماشین های لباسشویی که وارد بازار ایران شد ساخت شرکت AEG  بوده است. برای اطمینان از این قضیه می توانید هر دستگاه ماشین لباسشویی را که در بین 20 الی 25 سال خریداری شده است را پیدا کنید و مطمئنا شاهد این صحنه خواهید بود که ساخت شرکت AEG  است.

اولین مدل ماشین های لباسشویی AEG – Lavamat SL

اگر متولد دهه شصت باشید حتما ماشین های لباسشویی که درب آن ها در قسمت بالایی دستگاه نصب شده بود را به خاطر دارید. آن ماشین لباسشویی ها که برند AEG  نیز داشتند، اولین مدل ماشین لباسشویی تولید شده توسط شرکت AEG  بود. مدل این دستگاه Lavamat SL نام داشت که در آن زمان تقریبا همه ی ماشین های لباسشویی از این نوع بودند. این ماشین های لباسشویی به علت بالا بودن ضخامت بدنه دستگاه بسیار سنگین بودند اما دارای مقاومت بسیار زیادی در قسمت بدنه بودند. در صورتی که در گذشته از این مدل از ماشین های لباسشویی شرکت AEG استفاده کرده باشید، می دانید که هیچ ضربه ای به بدنه آن اشکالی در عملکرد دستگاه به وجود نمی آورد.

ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – F400

پس از عرضه Lavamat SL به بازار، این مدل ماشین لباسشویی دارای ایراداتی بود که شرکت AEG  مجبور به رفع آن ها شد. بعد از دیدن این ایرادات و قصد برای رفع آن ها، این شرکت دست به تولید ماشین لباسشویی F400  زد. این دستگاه به صورتی بود که با اقبال مشتریان مواجه شد و توانست خود در را بین پرفروش ترین دستگاه های تولید شده در بین محصولات شرکت AEG  ببیند.

مزیت اصلی که این مدل از ماشین های لباسشویی شرکت AEG  نسبت به مدل پیشین آن داشت این بود که این دستگاه بسیار راحت تر قطعات آن قابل پیدا شدن بود و بسیار راحت می توانستید در صورت بروز ایراد برای ماشین لباسشویی دست به تعمیر آن بزنید. مزیت دیگری این دستگاه نسبت به مدل قبلی آن داشت این بود که عمر مفید آن حداقل ده سال بالا تر رفته بود و این جهش کیفیت باعث شد که همه به کیفیت بالای محصولات شرکت AEG  در آینده امیدوارم شوند.

ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – سری 5

سری بعد ماشین لباسشویی که از بین محصولات شرکت AEG  وارد کشور ایران بود، محصولات سری پنجم ماشین لباسشویی شرکت AEG  بود. این سری از ماشین های لباسشویی شرکت AEG در چندین مدل متفاوت وارد بازار شدند که به راحتی می توانستید شاهد رشد کیفیت ماشین های لباسشویی AEG  باشید. اصلی ترین تغییری که در ساختار ماشین های لباسشویی داده شد در قسمت پمپ دستگاه بود. این تغییر با این امر همراه بود که پمپ جدید با کیفیت و قدرت بیشتری بر روی ماشین لباسشویی کار گذاشته شده بود.

تغییر دیگری که در این سری از ماشین های لباسشویی داده شد در قسمت بلبرینگ و دیگ ماشین لباسشویی بود. این تغییر به صورتی بود که بلبرینگ دستگاه که در قسمت داخلی دیگ ماشین لباسشویی قرار داشت به بیرون انتقال داده شد. دلیل این انتقال این بود که ماشین لباسشویی در صورتی که با مشکلی در این قسمت مواجه می شد بسیار راحت تر تعمیر می شد و می توانست در خشک کردن لباس ها بسیار راحت تر عمل نماید.

ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – سری ششم

 

نسل بعدی ماشین های لباسشویی شرکت AEG  که به بازار عرضه گردید، سری ششم ماشین های لباسشویی این شرکت بود. معروف ترین مدل ماشین لباسشویی این سری 610 بود که توانست نظر خریداران را بیشتر از دیگر مدل ها به خود جلب کند. این ماشین لباسشویی بسیار پیشرفته تر از سری پیشین بود و پیشرفت های چشم گیری در شکل  ظاهری، کارکرد و مهم تر از همه عمر مفید دستگاه حاصل شد. راحت تر شدن تعمیر دستگاه جزو اولویت هایی بود که شرکت AEG  در اولویت قرار داده بود و در انجام این مهم نیز بسیار موفق ظاهر شد. سری ششم از ماشین های لباسشویی این شرکت، اولین سری بود که ماشین لباسشویی دارای برد الکترونیکی بود و به همین خاطر به راحتی با استفاده از برد برای اولین برای برای ماشین لباسشویی تایمر نصب گردید.

ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – سری هفت و هشت

این دو سری از ماشین های لباسشویی شرکت AEG  که پس از سری ششم به بازار در طی دو سال عرضه گردیدند، پیشرفت های چشم گیری را با خود به همراه داشتند. این پیشرفت ها به صورتی بودند که امکانات ماشین لباسشویی بسیار بیشتر شده بود. این امکانات به صورتی بودند که عمدتا برای اولین بار در یک ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار گرفته بود. زیبایی ظاهری که به دستگاه اضافه شده بود، پیشرفته شدن سیستم گردش آب که در دستگاه مورد استفاده قرار گرفته بود و دیگر امکاناتی که در نهایت سبب شد که این دو سری از ماشین های لباسشویی شرکت AEG  نام خود را در اکثر کشور های جهان به سر زبان ها بیاورد و فروش بسیار زیادی را نیز به همراه داشت.

امکانات ماشین های لباسشویی شرکت AEG

تا به اینجا در مورد تاریخچه فعالیت شرکت AEG  در زمینه تولید ماشین لباسشویی صحبت کردیم و سیر رشد ماشین های لباسشویی این شرکت را مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه قصد داریم در مورد ماشین های لباسشویی امروزی این شرکت صحبت کنیم. این شرکت جزو معروف ترین برند ها در تولید ماشین های لباسشویی است و توانسته که همه ی این سال ها مشتریان ثابت خود را داشته باشد. امکاناتی که در ماشین های لباسشویی شرکت AEG  یافت می شود هم گام با پیشرفته ترین ماشین های لباسشویی جهانی است و بعضی از امکانات موجود در این ماشین لباسشویی ها به صورت اختصاصی مختص به شرکت AEG  است. در ادامه به معرفی این امکانات که در ماشین های لباسشویی شرکت  AEG  وجود دارد خواهیم پرداخت.

امکانات ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – وجود برنامه های مختلف شست و شو

در هر ماشین لباسشویی برای شست و شوی لباس ها برنامه های مختلفی وجود دارد که برای شست وشو لباس های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه های شست و شو با توجه به مدل و شرکت سازنده هر ماشین لباسشویی تنوع و تعداد خاصی دارند. در ماشین های لباسشویی شرکت AEG  می توانید برنامه های مختلفی که برای هر نوع لباسی که وجود دارد را مورد استفاده قرار دهید. این برنامه ها بسیار متنوع بوده و با استفاده از آن ها می توانید تمامی لباس هایی را که قصد شست و شوی آن ها را دارید را با استفاده از برنامه مخصوص آن شست و شو دهید.

امکانات ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – حداقل مصرف انرژی

در صورتی که با ماشین های لباسشویی شرکت AEG  آشنایی داشته باشید می دانید که همه ی ماشین لباسشویی های این شرکت دارای برچسب انرژی A++ هستند که به معنی حداقل انرژی مصرفی است. این مصرف انرژی به صورتی است که در مصرف آب و برق با حداقل میزان عمل می کند و می تواند در هزینه های جانبی که برای ماشین های لباسشویی مثل پول آب و برق وجود دارد شما را کمک نماید.

برچسب انرژی

امکانات ماشین های لباسشویی شرکت AEG  – نمایشگر خودکار

ماشین های لباسشویی شرکت AEG   همگی دارای نمایشگر LED با کیفیت بالا هستند. این نمایشگر به صورتی است که با استفاده از آن می توانید همه ی اطلاعاتی که در مورد ماشین لباسشویی را وجود دارد را از روی آن بخوانید. در کنار این اطلاعات در صورت بروز مشکلی برای ماشین لباسشویی ارور مربوطه بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شده و سریعا این ایراد را به شما اطلاع می دهد. در کنار این کارکرد ها این صفحه نمایش این توانایی را دارد که شما را در انتخاب و تنظیم کردن ماشین لباسشویی بر روی برنامه مورد نظر کمک کند.

 

در این مقاله که خدمت شما ارائه دادیم در مورد ماشین های لباسشویی شرکت AEG  تاریخچه تولید آن ها و امکاناتی که در این ماشین های لباسشویی به کار رفته است اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دادیم. آیا برای شما سوالی یا ابهامی ایجاد شد؟ آیا نظر، انتقاد یا پیشنهادی برای در میان گذاشتن دارید؟ آن را با ما در قسمت ” ارسال نظر ” به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enamad

نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

برای مشاهده نماد اعتماد کلیک کنید

 

فروشگاه بانه سیتی

تماس با ما:

09187844373

09187844383